W Poznaniu na torze regatowym Malta w dniach 22/23.10.2022 odbyły się Jesienne Centralne Kontrolne Regaty Juniorów w wioślarstwie. Na starcie pojawiło się 250 zawodników w różnych kategoriach wiekowych pretendujących do Kadry Narodowej. Kruszwicę godnie reprezentował Kamil Sieradzki , który w kategorii juniora trzykrotnie zakwalifikował się do finałów A. W biegach finałowych zajął III, IV i VI miejsce. (Najlepszy wynik na dystansie 2000m / 7:33,5)

Kamil od 3.11.2022 będzie brał udział w konsultacjach Kadry Narodowej Juniorów w COS-ie Wałcz.

Czytaj więcej: Kamil Sieradzki III w Poznaniu

Udany start na Mistrzostwach Makroregionu Młodzików oraz Mistrzostwach Województwa Juniorów w wioślarstwie Bydgoszcz 8/9.10.2022

Wyniki Kw Gopło:

  • I miejsce Kamil Sieradzki 1xMJ
  • II miejsce Paweł Belt 1xCH
  • III miejsce Oskar Gralak 1xMJL
  • IV miejsce Michał Bujak Jakub Kościołowski 2xCH
  • IX miejsce Olivia Mocek 1xDZ
  • IX miejsce Rafał Szelmicki 1xMJM
  • X miejsce Piotr Szpręglewski 1xMJ

Czytaj więcej: Medale w Bydgoszczy 8/9.10.2022

Wyniki z regat.

W Poznaniu na torze regatowym Malta 6-7.08.2022r. odbyły się Enea Mistrzostwa Polski Młodzików w wioślarstwie. W regatach startowali wioślarze z Klubu Wioślarskiego Gopło Kruszwica.  Osady rywalizowały na dystansie 1500m.Najlepiej zaprezentował się Paweł Belt , który w jedynce zajął III . W czwórce chłopców osada z Gopła przypłynęła do mety na VI pozycji ( Bujak Michał,Kościołowski Jakub, Mocek Bartosz oraz Sobieraj Antoni). Wśród dziewcząt dobrze wypadła Oliwia Mocek, która w finale B zajęła III miejsce.

Czytaj więcej: III miejsce w Mistrzostwach Polski w Poznaniu.Czytaj więcej: III miejsce w Mistrzostwach Polski w Poznaniu.Czytaj więcej: III miejsce w Mistrzostwach Polski w Poznaniu.

GALERIA  WYNIKI VIDEO

W Kruszwicy na torze regatowym w dniach 15-17.07.2022r. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w wioślarstwie. Na starcie  stawili się zawodnicy w wieku 17-18 lat w kategorii juniora . Wszyscy mieli do pokonania dystans 2000m . Warunki pogodowe niestety nie sprzyjały bardzo dobrym wynikom sportowym. Jak można się było spodziewać osady kadrowe wiodły prym w większości biegów.

Kruszwicę reprezentowały dwie osady:

  • czwórka podwójna juniorów : Oskar Gralak, Bartłomiej Szelmicki,Kamil Sieradzki oraz Piotr Szpręglewski- IV miejsce w finale A,
  • jedynka juniorek wagi lekkiej Wiktoria Łuczka - IV miejsce w finale B.

Czytaj więcej: IV miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów 2022

Czytaj więcej: IV miejsca na Mistrzostwach Polski Juniorów 2022

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form