Od 9-11.2021r. we włoskim Varese mogliśmy oglądać naszych wioślarzy podczas Mistrzostw Europy. Do finału A zakwalifikowało się 5 osad, wśród finalistów był również zawodnika z Klubu Wioślarskiego Gopło Kruszwica Artur Mikołajczewski. Po zaciętej walce w finale Artur zajął III miejsce z czasem 7:03,83 , potwierdzając wysoką formę w przygotowaniach przedolimpijskich.

Przypomnijmy, iż niebawem zobaczymy Artura Mikołajczewskiego (KW Gopło Kruszwica) i Jurka Kowalskiego (KW Gopło Kruszwica) w dwójce podwójnej wagi lekkiej podczas Olimpiady w Tokio.

Brawo Artur.

 Czytaj więcej: Brąz dla Artura Mikołajczewskiego w ME 2021

Bardzo dobre wiadomości dotarły z Włoch . W biegu jedynek wagi lekkiej seniorów w Mistrzostwach Europy zawodnik KW Gopło Kruszwica Artur Mikołajczewski po zaciętej walce wygrał swój  bieg i awansował z czasem 7:14 do finału A.

Jutro tj. 11.04.2021r. wystartuje o godzinie 11:06 i będzie walczył o medal Mistrzostw Europy.

Zapraszam do TVP Sport na relację.

Czytaj więcej: Mamy finał A w Vares.  Artur Mikołajczewski górą.   

Od piątku 9 kwietnia w Vares rozpoczynają się Mistrzostwa Europy Seniorów wioślarstwie . Polskę reprezentować będzie 10 osad. W biegu eliminacyjnym jedynki wagi lekkiej zobaczymy Artura Mikołajczewskiego z Klubu Wioślarskiego Gopło Kruszwica.

Regaty będzie można oglądać na oficjalnej stronie World Rowing, natomiast niedzielne finały pokaże TVP Sport .

W składzie nie zobaczymy drugiego kadrowicza Jerzego Kowalskiego z powodów zdrowotnych .

Czytaj więcej: Artur Mikołaczewski wystartuje w Veres na jedynce.

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.

Login Form