Otwarte Mistrzostwa Miasta Kruszwicy 29 IV 2013

Regulamin zawodów pobierz       Wyniki zip pobierz

Ergowiosła w Kruszwicy.

29 kwietnia 2013r.  w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbyły się II Otwarte Mistrzostwa Miasta Kruszwicy na ergometrze. Organizatorem imprezy był Klub Wioślarski Gopło Kruszwica,  Burmistrz  Kruszwicy Dariusz Witczak oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących.  Na starcie stanęło 198 uczestników rywalizując na różnych dystansach od 300m do 1000m.

Czytaj więcej...

Nabór do LO Kruszwica 2015

Liceum im.Juliusza Słowackiego w Kruszwicy ogłasza nabór do klasy sportowo-ratowniczej oraz pedagogiczno-prawniczej. Więcej informacji tutaj

Ergowiosła 16 03 2013 Bydgoszcz

W Bydgoszczy 15.03.2013 w ZSO przy ulicy Kromera odbyły się MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO na ergometrach.

Czytaj więcej...

Rozgrywki klas I  w grach zespołowych .

W okresie zimowym (grudzień-luty) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy rozgrywane były zawody międzyklasowe w grach zespołowych na poziomie I gimnazjum . Rozgrywki odbywały się  w każdy czwartek o godz 14:20 w sali gimnastycznej przy ulicy Kasprowicza 7. 

Czytaj więcej...

WOJEWÓDZKA GIMNAZJADA W LEKKIEJ ATLETYCE ŚWIECIE 2012

31 maja na stadionie w Świeciu odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w lekkiej atletyce. Uczniowie Gimnazjum nr 2 startowali w konkurencji 300m ,skoku w dal oraz sztafecie szwedzkiej.

Czytaj więcej...