Walentynki w ZSO

15.02.2016r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kruszwicy odbyły się Walentynki w ramach akcji „Cool Pauza". Program muzyczno –słowny przygotowali uczniowie z ZSO w Kruszwicy pod opieką nauczycieli: Małgorzaty Matysiak , Roberta Januszka oraz Mariusza Tomaszewskiego.

Wielkie podziękowania dla całego ZESPOŁU za dobrą zabawę i profesjonalne podejście do przygotowania tej imprezy.

Zobacz materiał video

 

Studniówka 2016

9.01.2016 w Gościńcu nad Gopłem odbyła się Studniówka LO im.Juliusza Słowackiego w Kruszwicy.

Dwa medale seniorów Gopła.

We Wrocławiu 31.01.2016 odbyły się Mistrzostwa Polski na ergometrach. Ergowiosła 2016 w seniorach wagi lekkiej  wygrał  Artur Mikołajczewski  z czasem 6,07,4 ; drugie miejsce zajął drugi zawodnik Gopła  Jerzy Kowalski  z czasem 6,07,6 , trzecie miejsce należało do Miłosza Jankowskiego z AZS Gdańsk 6,11,4

Bardzo dobry występ naszych zawodników (KW Gopło Kruszwica) daje  nadzieje na udany sezon 2016, w którym liczymy na medale i finały podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO –POMORSKIEGO NA ERGOMETRACH 2015.

28.11.2015r na hali sportowej w Chełmży odbyły się „Ergowiosła 2015” . Zawody rozgrywane były na dystansach 1500m dla młodzików oraz 2000m dla juniorów .Reprezentacja KW Gopło Kruszwica , zdziesiątkowana chorobami oraz kontuzjami startowała w Chełmży w kilku kategoriach wiekowych. Udany debiut zanotowała rozpoczynająca karierę sportową Joanna Janeczek, która  zajęła szóste miejsce w finale A . W zespole zabrakło Mistrza Polski Juniorów 2015 Bogumiła Łyczaka, który został powołany na konsultacje Kadry Narodowej do Wałcza.

Czytaj więcej...

Podsumowanie sezonu 2015 w Klubie Wioślarskim Gopło Kruszwica.

Sezon wioślarski 2015  był szczególnie udany  dla kruszwickiego „Gopła”.   Nasi wioślarze osiągnęli rewelacyjne wyniki na poziomie krajowym i międzynarodowym.  Już w pierwszej części sezonu podczas Mistrzostw Polski Seniorów w małych typach łodzi, Artur Mikołajczewski w jedynce wagi lekkiej zdobył złoty medal, natomiast jego kolega klubowy Jerzy Kowalski wywalczył srebro.   Rozpoczęła się dobra passa dla kruszwickich wioślarzy…

Czytaj więcej...