Centralne Kontrolne Regaty Juniorów 2014

W Kruszwicy odbyły się Centralne Kontrolne Regaty Juniorów w wioślarstwie (28-29.06.2014). Wioślarze z KW Gopło Kruszwica dobrze zaprezentowali się przed swoją publicznością.

Oto wyniki:

  • I miejsce 1xDZ Sieradzka Wiktoria ,
  •  III miejsce 4xMJ Juskowiak Kacper,Ostrowski Michał,Lewandowski Dawid, Mikołajczewski Filip, 
  • III miejsce 2xDZ Rzepecka Wiktoria,Sawicka Julia,
  •  III miejsce 1xCHł Juskowiak Emil, 
  •  Vmiejsce 4xMJM Janowski Bartłomiej, Jeśman Kamil, Nadzieja Dominik,Chojnowski Maciej,
  •  VII miejsce 1xMJ Łyczak Bogumił .
     

Kruszwickie Dni Sportu 2014

Galeria

Kruszwickie dniu sportu na Orliku 14.06.2014 .

Już po raz drugi na Orliku odbył się mecz „Wschód-Zachód”, który w ramach Kruszwickich Dni Sportu był maratonem piłkarskim dla szkół podstawowych i gimnazjalnych z gminy Kruszwica.         Organizacją zawodów zajął się Robert Januszek, natomiast sędzią głównym meczu był Jacek Jędrzejczak. Mecz trwał 180 minut podczas , którego grupy dziewcząt i chłopców w różnym wieku walczyła o puchar zwycięzcy.         Podczas zawodów obecny był Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak, który wraz z nauczycielami wychowania fizycznego dopingował młodzież.

Ostateczny wynik to 19 do 12 dla grupy " Wschodu" czyli: Szkoły Podstawowej nr 1,Szkoły Podstawowej z Rusinowa , Gimnazjum nr 1 z Kruszwicy.

Opiekunami zwycięskiej grupy byli Tomasz Szwagrowski, Paweł Borczak oraz Marcin Luziński.

Drużyna "Zachodu" to Szkoła Podstawowa nr 2 oraz Gimnazjum nr 2 z Kruszwicy. Opiekunami drużyny byli Jacek Sieradzki oraz Joan na Fabiańska.

Body Mass Index

Chcesz obliczyć  BMI  zobacz

Makroregion młodzików 2013

W Bydgoszczy na torze regatowym Brdyujście odbyły się eliminacje do regat Baltic Cup 2013 oraz Mistrzostwa Makroregionu Młodzików i Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w wioślarstwie.

Czytaj więcej...