Medale na Baltic Cup 2018

W dniach 29-30.09.2018 w Kruszwicy  odbyły się  Międzynarodowe Regaty Krajów Nadbałtyckich „Baltic Cup”.  Reprezentacje: Finlandii, Łotwy, Niemiec, Estonii, Litwy,  Norwegii, Szwecji, Danii, i  Polski  w kategorii juniora  15-17 lat  rywalizowały  na dystansach  2000m  i 500 m. . Organizacją regat zajął się sztab  pod kierownictwem prezesa Klubu Wioślarskiego Gopło Kruszwica Stefana Janeczka.

Bardzo dobry występ zanotowała Polska Reprezentacja, która zdobyła 14 medali: 3 złote,6 srebrnych i 5 brązowych. W klasyfikacji zespołowej Polacy uplasowaliśmy się na drugiej pozycji.

Wśród medalistów  nie zabrakło zawodniczki Klubu Wioślarskiego Gopło Kruszwicy    Patrycji  Domalskiej, która na czwórce  podwójnej wywalczyła z koleżankami dwa brązowe medale  na dystansie :  2km i 500m.      Trenerem zawodniczki  jest Robert Januszek.

Baltic Cup 2018  :  zobacz